Strona główna » Katedra Rachunkowości
Egzaminy i zaliczenia

dr Grzegorz Bucior
  • Podstawy systemu podatkowego i podatki pośrednie [w]
  • gr.: S41-21
    Czwartek 03.02.2022
    godz.: 09.45-12.15
    sala B-2
    E
    termin pierwszy

  • Rachunkowość jednostek sektora finansów publicznych [ćw]
  • gr.: N51-26
    Sobota 15.01.2022
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-25
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość jednostek sektora finansów publicznych [w]
  • gr.: N51-25
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-26
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-2
    E
    termin pierwszy

  • Wstęp do prawa podatkowego i podatki pośrednie [w]
  • gr.: N41-25
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-23
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-23
    E
    termin pierwszy

dr Maciej Gierusz
  • International Accounting Standards [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Czwartek 27.01.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-206
    E
    termin pierwszy

  • Konsolidacja sprawozdań finansowych [ćw]
  • gr.: S51-15
    Czwartek 27.01.2022
    godz.: 15.15-17.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-21
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 08.00-10.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

  • MSSF [ćw]
  • gr.: S41-21
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

dr Maciej Hyży
  • Odroczony podatek dochodowy [w]
  • gr.: S51-15
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

  • Rachunkowość finansowa [ćw]
  • gr.: S21-01
    Wtorek 25.01.2022
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

  • Standardy sprawozdawczości finansowej [ćw]
  • gr.: N41-25
    Niedziela 30.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

dr Anna Kamińska-Stańczak
  • Rachunkowość finansowa [ćw]
  • gr.: S21-03
    Środa 19.01.2022
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość [ćw]
  • gr.: S22-31
    Środa 12.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość [w]
  • gr.: S22-31
    Czwartek 10.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Czwartek 10.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Rachunkowość finansowa [w]
  • gr.: S21-01
    Czwartek 10.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Czwartek 10.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Czwartek 10.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Czwartek 10.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-05
    Czwartek 10.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

mgr Beata Kotowska
  • Rachunkowość finansowa [ćw]
  • gr.: S23-05
    Środa 19.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Czwartek 27.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

dr Cyryl Kotyla
  • Podatki w księgach rachunkowych [w]
  • gr.: S31-51
    Wtorek 01.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Wtorek 01.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-51
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    E
    termin pierwszy

dr Wojciech Kozłowski
  • Finanse korporacyjne [w]
  • gr.: S51-21
    Poniedziałek 07.02.2022
    godz.: 08.45-12.15
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

  • Rachunkowość małych podmiotów gospodarczych [w]
  • gr.: N31-51
    Niedziela 13.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Niedziela 13.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Rachunkowość małych podmiotów gospodarczych [w, I poł. sem.]
  • gr.: S31-51
    Czwartek 03.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Czwartek 03.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Jarosław Kujawski
  • Budżetowanie [ćw]
  • gr.: N51-25
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-26
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

  • Budżetowanie [w]
  • gr.: S51-21
    Piątek 11.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

dr Monika Mazurowska
  • Rachunkowość finansowa [ćw]
  • gr.: N21-03
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

  • Standardy sprawozdawczości finansowej [ćw]
  • gr.: N41-26
    Sobota 12.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość jednostek w szczególnych sytuacjach [ćw]
  • gr.: N41-16
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 14.15-16.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość jednostek w szczególnych sytuacjach [w]
  • gr.: N41-15
    Niedziela 13.02.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Niedziela 13.02.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Rachunkowość małych podmiotów gospodarczych [ćw]
  • gr.: N31-52
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

  • Standardy sprawozdawczości finansowej [w]
  • gr.: N41-25
    Niedziela 13.02.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Niedziela 13.02.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Marek Ossowski
  • Rachunek kosztów II [w]
  • gr.: N41-01
    Sobota 12.02.2022
    godz.: 16.00-19.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Sobota 12.02.2022
    godz.: 16.00-19.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Sobota 12.02.2022
    godz.: 16.00-19.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 12.02.2022
    godz.: 16.00-19.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

mgr Marta Sikorska
  • Rachunkowość finansowa [ćw]
  • gr.: N21-04
    Niedziela 23.01.2022
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunek kosztów I [ćw]
  • gr.: S31-51
    Poniedziałek 17.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-410
    Z
    termin pierwszy

dr Sylwia Silska-Gembka
  • Rachunkowość finansowa [ćw]
  • gr.: S23-15
    Wtorek 25.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Piątek 28.01.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość finansowa [w]
  • gr.: S23-01
    Wtorek 01.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Wtorek 01.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-03
    Wtorek 01.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Wtorek 01.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-05
    Wtorek 01.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-06
    Wtorek 01.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-15
    Wtorek 01.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

dr Ewa Spigarska
  • Rachunkowość jednostek w szczególnych sytuacjach [ćw]
  • gr.: S41-15
    Poniedziałek 17.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość finansowa II [w]
  • gr.: S41-01
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Arleta Szadziewska
  • Rachunek kosztów II [w]
  • gr.: N41-25
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-01
    Wtorek 08.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Wtorek 08.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Wtorek 08.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Sprawozdawczość instytucji finansowych [w]
  • gr.: N51-25
    Sobota 12.02.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-26
    Sobota 12.02.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Beata Zackiewicz-Brunke
  • Rachunek kosztów I [ćw]
  • gr.: S31-31
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunek kosztów [ćw]
  • gr.: S41-21
    Środa 02.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunek kosztów [w]
  • gr.: S41-21
    Środa 09.02.2022
    godz.: 09.45-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

  • Rachunek kosztów I [w]
  • gr.: S31-31
    Wtorek 08.02.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-51
    Wtorek 08.02.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Wtorek 08.02.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-21
    Sobota 12.02.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-31
    Sobota 12.02.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-51
    Sobota 12.02.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Sobota 12.02.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Rachunek kosztów II [ćw]
  • gr.: S41-15
    Środa 02.02.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Sobota 12.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Sobota 12.02.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

dr Aleksandra Żurawik
  • Rachunkowość finansowa [ćw]
  • gr.: N21-02
    Sobota 22.01.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-01
    Niedziela 23.01.2022
    godz.: 17.00-20.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-06
    Piątek 28.01.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość finansowa [w]
  • gr.: N21-01
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-04
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-01
    Sobota 12.02.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Sobota 12.02.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    E
    termin pierwszy