Strona główna » Studia
Studia
Egzaminy i zaliczenia

prof. uczelni, dr hab. Paweł Antonowicz
  • Zarządzanie strategiczne [w]
  • gr.: S51-01
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-05
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-15
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S52-01
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S52-11
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-06
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Dorota Banaszkiewicz
  • Statystyczne badania rynkowe [ćw]
  • gr.: S51-01
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 14.15-15.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-15
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 14.15-15.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-05
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 14.15-15.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-06
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 14.15-15.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 14.15-15.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

dr Adam Barembruch
  • Doradztwo finansowe [w]
  • gr.: S51-01
    Wtorek 01.02.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-01
    Piątek 04.03.2022
    godz.: 20.15-21.00
    sala online
    E
    termin drugi

  • Portfel inwestycyjny [ćw]
  • gr.: S41-01
    Poniedziałek 13.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

  • Techniki sprzedaży dla pośredników finansowych [ćw]
  • gr.: S51-01
    Piątek 28.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie finansami osobistymi [w, WDW]
  • gr.: S44-01
    Poniedziałek 13.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Robert Bęben
  • Prawne i etyczne aspekty marketingu [w]
  • gr.: S53-05
    Poniedziałek 17.01.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-06
    Poniedziałek 17.01.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

dr Kamila Bielawska
  • Ubezpieczenia w polityce społecznej [w]
  • gr.: S44-01
    Czwartek 03.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

mgr Małgorzata Broniewska

dr Dorota Buchnowska
  • Customer Knowledge Management [lab]
  • gr.: S52-05
    Poniedziałek 24.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Ekonomika Przedsięwzięć Informatycznych [w]
  • gr.: S52-05
    Środa 19.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Informatyka ekonomiczna [lab]
  • gr.: S42-05
    Środa 19.01.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S42-05
    Piątek 11.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Systemy IT w małych przedsiębiorstwach [lab]
  • gr.: S42-05
    Środa 19.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

dr Grzegorz Bucior
  • Podatki: VAT i dochodowy [w]
  • gr.: S41-15
    Wtorek 28.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-2
    E
    termin pierwszy

  • Podstawy systemu podatkowego i podatki pośrednie [w]
  • gr.: S41-21
    Czwartek 03.02.2022
    godz.: 09.45-12.15
    sala B-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-21
    Wtorek 01.03.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-2
    E
    termin drugi

dr Mariusz Chmielewski
  • Pochodne instrumenty finansowe [w]
  • gr.: S53-31
    Wtorek 08.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-130
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie interesariuszami projektów infrastrukturalnych [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Środa 19.01.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala Online
    E
    termin pierwszy

mgr Ewa Chrostowska

dr inż. Marta Chylińska
  • Ekonometria [ćw]
  • gr.: S53-02
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-06
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

  • Ekonometria dynamiczna [ćw]
  • gr.: S42-01
    Wtorek 18.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S42-11
    Wtorek 18.01.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S42-01
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

    gr.: S42-11
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

    gr.: S42-01
    Wtorek 22.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-238
    Z
    termin trzeci

    gr.: S42-11
    Wtorek 22.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-238
    Z
    termin trzeci

  • Metody wspomagania decyzji biznesowych [ćw]
  • gr.: S43-01
    Czwartek 20.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-01
    Poniedziałek 07.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-130
    Z
    termin drugi

    gr.: S43-01
    Wtorek 22.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-238
    Z
    termin trzeci

prof. uczelni, dr hab. Dorota Ciołek
  • Analizy regionalne [w]
  • gr.: S52-01
    Środa 02.02.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-21
    Z
    termin pierwszy

dr Marzenna Czerwińska
  • Otoczenie biznesu [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Poniedziałek 17.01.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: WDW
    Poniedziałek 07.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin drugi

  • Przedsiębiorczość [ćw]
  • gr.: S43-31
    Wtorek 18.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

  • Przedsiębiorczość [w]
  • gr.: S43-31
    Wtorek 25.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: S53-31
    Poniedziałek 24.01.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala 221
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Poniedziałek 13.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala 221
    Z
    termin drugi

  • Zarządzanie projektami UE [ćw]
  • gr.: S53-31
    Środa 19.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Halina Czubasiewicz
  • Zarządzanie kapitałem ludzkim [w]
  • gr.: S43-15
    Poniedziałek 07.02.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-16
    Poniedziałek 07.02.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Emilia Dobrowolska
  • Analiza strategiczna [ćw]
  • gr.: S43-16
    Piątek 03.06.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala A-409
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-15
    Środa 15.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala A-409
    Z
    termin pierwszy

  • Innovation Management [w]
  • gr.: S43-20
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala A-321
    E
    termin pierwszy

  • Sieci międzyorganizacyjne w zarządzaniu [ćw]
  • gr.: S53-11
    Piątek 03.06.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala A-409
    Z
    termin pierwszy

  • Strategic Management [w]
  • gr.: S43-20
    Wtorek 01.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala A-409
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-20
    Wtorek 01.03.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    E
    termin drugi

  • Zarządzanie strategiczne [ćw]
  • gr.: S53-05
    Środa 19.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

mgr Grzegorz Dobrowolski

dr Tomasz Dryl
  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: S53-05
    Wtorek 25.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala 108
    Z
    termin pierwszy

dr Wioleta Dryl

dr hab. Anna Dziadkiewicz
  • Negocjacje/Komunikacja interpersonalna [ćw]
  • gr.: S44-01
    Środa 15.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

  • Negocjacje/Komunikacja interpersonalna [w]
  • gr.: S53-01
    Środa 15.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Środa 15.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Środa 15.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-06
    Środa 15.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Środa 15.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Środa 15.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

  • Problem Solving in Organizations [ćw]
  • gr.: S43-20
    Poniedziałek 24.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-410
    Z
    termin pierwszy

  • Strategic Marketing [w]
  • gr.: S43-20
    Poniedziałek 24.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-410
    Z
    termin pierwszy

dr Andrzej Dżuryk

dr Bartłomiej Gabriel
  • Relacje inwestorskie [w]
  • gr.: S51-05
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

dr Paweł Galiński
  • Local government finance in Europe [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Wtorek 01.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: WDW
    Środa 02.03.2022
    godz.: 15.15-16.00
    sala online
    Z
    termin drugi

dr Anna Gierusz
  • Quantitative research methodologies [lab]
  • gr.: S42-20
    Środa 02.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S42-20
    Czwartek 24.02.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    Z
    termin drugi

  • Statystyczna analiza decyzji [lab]
  • gr.: S42-11
    Środa 26.01.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S42-11
    Środa 09.02.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-2
    Z
    termin drugi

dr Maciej Gierusz
  • International Accounting Standards [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Czwartek 27.01.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-206
    E
    termin pierwszy

  • Konsolidacja sprawozdań finansowych [ćw]
  • gr.: S51-15
    Czwartek 27.01.2022
    godz.: 15.15-17.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-21
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 08.00-10.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

  • Konsolidacja sprawozdań finansowych [w]
  • gr.: S51-15
    Czwartek 10.02.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

  • MSSF [ćw]
  • gr.: S41-21
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

  • MSSF [w]
  • gr.: S41-21
    Piątek 11.02.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

dr Juliusz Giżyński

prof. uczelni, dr hab. Wiesław Golnau
  • Strategiczny controlling personalny [w]
  • gr.: S43-15
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-16
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

dr Magdalena Gostkowska-Drzewicka

prof. dr hab. Piotr Grajewski
  • Zarządzanie procesami [w]
  • gr.: S53-01
    Środa 02.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Środa 02.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Środa 02.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-06
    Środa 02.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Środa 02.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Środa 02.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Wtorek 22.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala 315
    E
    termin drugi

    gr.: S53-02
    Wtorek 22.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala 315
    E
    termin drugi

    gr.: S53-05
    Wtorek 22.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala 315
    E
    termin drugi

    gr.: S53-06
    Wtorek 22.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala 315
    E
    termin drugi

    gr.: S53-11
    Wtorek 22.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala 315
    E
    termin drugi

    gr.: S53-31
    Wtorek 22.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala 315
    E
    termin drugi

dr Maciej Hyży
  • Odroczony podatek dochodowy [w]
  • gr.: S51-15
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

  • Standardy sprawozdawczości finansowej [ćw]
  • gr.: S41-05
    Poniedziałek 06.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Beata Jackowska
  • Statystyka z demografią [w]
  • gr.: S44-01
    Piątek 11.02.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

mgr Tomasz Jastrzębski
  • Ekonometria [ćw]
  • gr.: S53-01
    Środa 08.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Czwartek 09.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

  • Metody wspomagania decyzji biznesowych [ćw]
  • gr.: S43-16
    Czwartek 27.01.2022
    godz.: 10.30-13.00
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-15
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-16
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-304
    Z
    termin drugi

dr inż. Przemysław Jatkiewicz
  • Analiza ryzyka w bezpieczeństwie informacji [lab]
  • gr.: S42-05
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Audyt informatyczny w firmach IT [w]
  • gr.: S52-05
    Piątek 03.06.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

prof. dr hab. Magdalena Jerzemowska

dr Tomasz Jurkiewicz
  • Statystyczne badania rynkowe [w]
  • gr.: S52-01
    Piątek 11.02.2022
    godz.: 09.45-16.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S52-05
    Piątek 11.02.2022
    godz.: 09.45-16.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S52-11
    Piątek 11.02.2022
    godz.: 09.45-16.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Piątek 11.02.2022
    godz.: 09.45-16.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Piątek 11.02.2022
    godz.: 09.45-16.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Piątek 11.02.2022
    godz.: 09.45-16.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-06
    Piątek 11.02.2022
    godz.: 09.45-16.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Piątek 11.02.2022
    godz.: 09.45-16.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Piątek 11.02.2022
    godz.: 09.45-16.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S52-01
    Piątek 25.02.2022
    godz.: 16.00-20.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: S52-05
    Piątek 25.02.2022
    godz.: 16.00-20.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: S52-11
    Piątek 25.02.2022
    godz.: 16.00-20.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: S53-01
    Piątek 25.02.2022
    godz.: 16.00-20.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: S53-02
    Piątek 25.02.2022
    godz.: 16.00-20.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: S53-05
    Piątek 25.02.2022
    godz.: 16.00-20.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: S53-06
    Piątek 25.02.2022
    godz.: 16.00-20.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: S53-11
    Piątek 25.02.2022
    godz.: 16.00-20.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: S53-31
    Piątek 25.02.2022
    godz.: 16.00-20.15
    sala online
    E
    termin drugi

dr Patryk Kaczmarek

dr Anna Kamińska-Stańczak

prof. uczelni, dr hab. Tomasz Kawka
  • Human Capital Management [w]
  • gr.: S43-20
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Tomasz Kąkol

prof. uczelni, dr hab. Angelika Kędzierska-Szczepaniak

dr Urszula Kęprowska

dr Katarzyna Koleśnik
  • Badanie sprawozdań finansowych [w]
  • gr.: S51-21
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 08.45-11.15
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

dr Olga Komorowska
  • Statystyczne badania rynkowe [ćw]
  • gr.: S51-21
    Środa 19.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-11
    Piątek 28.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Julia Koralun-Bereźnicka
  • Corporate finance [ćw]
  • gr.: S43-20
    Wtorek 18.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-409
    Z
    termin pierwszy

  • Corporate finance [w]
  • gr.: S43-20
    Wtorek 25.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-410
    E
    termin pierwszy

  • Finanse przedsiębiorstw II [w]
  • gr.: S41-01
    Poniedziałek 24.01.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala Online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Poniedziałek 24.01.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala Online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Poniedziałek 24.01.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala Online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-01
    Wtorek 01.03.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: S41-05
    Wtorek 01.03.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: S41-15
    Wtorek 01.03.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    E
    termin drugi

dr inż. Aleksandra Koszarek-Cyra
  • Innovation Management [ćw]
  • gr.: S43-20
    Piątek 10.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

  • Selected Aspects of Low Emission Economy - Renewable Energy and Green Buildings [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Piątek 10.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

  • Wprowadzenie do gospodarki przestrzennej [w]
  • gr.: S43-01
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

mgr Beata Kotowska
  • Rachunkowość zarządcza [ćw]
  • gr.: S41-01
    Poniedziałek 30.05.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Piątek 10.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie finansami jednostek gospodarczych [ćw]
  • gr.: S41-21
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

dr Cyryl Kotyla
  • Podatki bezpośrednie i ubezpieczenia społeczne [w]
  • gr.: S41-21
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

  • Rachunkowość podatkowa [w]
  • gr.: S41-15
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

dr Krzysztof Kowalke
  • ARGUS Enterprise [lab]
  • gr.: S53-02
    Środa 08.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

  • Inwestycje finansowe [w]
  • gr.: S43-01
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-01
    Środa 02.03.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

  • Inwestycje w instrumenty pochodne [ćw]
  • gr.: S53-01
    Środa 26.01.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala 126
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Środa 26.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala 126
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Środa 09.02.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-02
    Środa 09.02.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S43-01
    Czwartek 09.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala
    Z
    termin pierwszy

  • Wycena przedsiębiorstw [lab]
  • gr.: S43-01
    Czwartek 02.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie portfelem inwestycyjnym [w]
  • gr.: S53-01
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

mgr Rafał Kowalski
  • Inwestycje finansowe [ćw]
  • gr.: S43-01
    Czwartek 27.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

dr Arkadiusz Kozłowski
  • Statystyczne badania rynkowe [w]
  • gr.: S51-01
    Czwartek 10.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-05
    Czwartek 10.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-15
    Czwartek 10.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-21
    Czwartek 10.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Excel dla zaawansowanych [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Środa 09.02.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: WDW
    Wtorek 01.03.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-239
    Z
    termin drugi

  • Metoda reprezentacyjna [w]
  • gr.: S42-01
    Poniedziałek 07.02.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala 232
    E
    termin pierwszy

    gr.: S42-11
    Poniedziałek 07.02.2022
    godz.: 08.45-15.00
    sala 232
    E
    termin pierwszy

    gr.: S42-11
    Wtorek 01.03.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala 232
    E
    termin drugi

  • Statystyczna analiza decyzji [w]
  • gr.: S42-11
    Czwartek 10.02.2022
    godz.: 10.30-15.00
    sala 232
    E
    termin pierwszy

    gr.: S42-11
    Piątek 04.03.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala 232
    E
    termin drugi

dr Wojciech Kozłowski
  • Finanse korporacyjne [w]
  • gr.: S51-21
    Poniedziałek 07.02.2022
    godz.: 08.45-12.15
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

mgr Rafał Kramer
  • Przygotowanie projektów inwestycyjnych [ćw]
  • gr.: S51-01
    Piątek 03.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-05
    Piątek 03.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-15
    Piątek 03.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-21
    Piątek 03.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

mgr Zuzanna Kraus
  • Customer Experience Design [ćw]
  • gr.: S43-20
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-6
    Z
    termin pierwszy

  • Media reklamowe [ćw]
  • gr.: S43-06
    Czwartek 09.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

  • Strategic Marketing [ćw]
  • gr.: S43-20
    Poniedziałek 17.01.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-5
    Z
    termin pierwszy

mgr Patrycja Krauze-Maślankowska
  • Informatyka w administracji [w]
  • gr.: S52-05
    Środa 19.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

dr Krzysztof Krzywdziński
  • Zastosowanie analizy ekonomicznej [ćw]
  • gr.: S51-05
    Środa 08.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Michał Kuciapski
  • Adaptacyjne zarządzanie projektami w SCRUMie [lab]
  • gr.: S42-05
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

  • Portale korporacyjne [w]
  • gr.: S52-05
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-25
    E
    termin pierwszy

  • SCRUM in Information Systems [lab]
  • gr.: S42-20
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • SCRUM in Information Systems [w]
  • gr.: S42-20
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-25
    E
    termin pierwszy

dr Sylwia Kuczamer-Kłopotowska
  • Zintegrowana komunikacja marketingowa [w]
  • gr.: S43-05
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-05
    Wtorek 22.02.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: S43-06
    Wtorek 22.02.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    E
    termin drugi

  • Kreowanie wizerunku przedsiębiorstwa [w]
  • gr.: S43-05
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-05
    Środa 23.02.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: S43-06
    Środa 23.02.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    E
    termin drugi

dr Sławomir Kujawa
  • Portfel inwestycyjny [ćw]
  • gr.: S41-05
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

  • Pochodne instrumenty finansowe - inżynieria finansowa [ćw]
  • gr.: S41-01
    Poniedziałek 06.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

  • Portfel inwestycyjny [w]
  • gr.: S41-01
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

dr Jarosław Kujawski
  • Budżetowanie [w]
  • gr.: S51-21
    Piątek 11.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-21
    Piątek 04.03.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

  • Managerial accounting [ćw]
  • gr.: S43-20
    Poniedziałek 06.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala 204
    Z
    termin pierwszy

  • Managerial accounting [w]
  • gr.: S43-20
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala 204
    E
    termin pierwszy

  • Rachunkowość zarządcza [w]
  • gr.: S41-21
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

dr Anna Lenart
  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: S52-05
    Piątek 01.07.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-29
    Z
    termin pierwszy

  • ERP w finansach [lab]
  • gr.: S52-05
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • System SAP ERP [lab]
  • gr.: S42-05
    Wtorek 25.01.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • System SAP ERP [w]
  • gr.: S42-05
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Systemy informacyjne zarządzania [ćw]
  • gr.: S52-01
    Piątek 10.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-11
    Piątek 10.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Systemy informacyjne zarządzania [w]
  • gr.: S52-01
    Poniedziałek 13.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-11
    Poniedziałek 13.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

dr Błażej Lepczyński
  • Agencje ratingowe na rynku finansowym [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Środa 01.06.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

  • Venture capital [ćw]
  • gr.: S51-01
    Środa 01.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

  • Venture capital [w]
  • gr.: S51-01
    Środa 01.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

mgr Marzena Ławniczak

prof. uczelni, dr hab. Ewa Majerowska

mgr Agata Majkowska

dr inż. Ewa Malinowska
  • Certyfikowany auditor zarządzania bezpieczeństwem pracy [lab, gr1 II poł.sem]
  • gr.: S43-31
    Poniedziałek 13.06.2022
    godz.: 09.45-13.00
    sala 09 sala3
    Z
    termin pierwszy

  • Certyfikowany auditor zarządzania bezpieczeństwem pracy [lab, gr2 II poł.sem]
  • gr.: S43-31
    Poniedziałek 06.06.2022
    godz.: 09.45-13.00
    sala 09 sala3
    Z
    termin pierwszy

  • Jakość żywności i żywienia [w, WDW, II poł.sem]
  • gr.: WDW
    Poniedziałek 13.06.2022
    godz.: 13.30-16.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

  • Koncepcje i metody zarządzania jakością [lab gr.A]
  • gr.: S53-01
    Poniedziałek 07.02.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Poniedziałek 07.02.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Poniedziałek 07.02.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Poniedziałek 07.02.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Koncepcje i metody zarządzania jakością [lab gr.B]
  • gr.: S53-02
    Poniedziałek 07.02.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-06
    Poniedziałek 07.02.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Zarzadzanie bezpieczeństwem żywności w praktyce [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 19.30-20.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie bezpieczeństwem żywności w praktyce [w, WDW II poł.sem]
  • gr.: WDW
    Poniedziałek 06.06.2022
    godz.: 13.30-16.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Bartosz Marcinkowski
  • Cisco IT Essentials: PC Hardware and Software [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Wtorek 25.01.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Information Systems Modeling [lab]
  • gr.: S42-20
    Wtorek 18.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-21
    Z
    termin pierwszy

  • Information Systems Modeling [w]
  • gr.: S42-20
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Inżynieria oprogramowania [ćw]
  • gr.: S52-11
    Wtorek 18.01.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

dr Marek Markowski

dr Olga Martyniuk
  • Rewizja sprawozdań finansowych [ćw]
  • gr.: S51-15
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

  • Rewizja sprawozdań finansowych [w]
  • gr.: S51-15
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy audytu wewnętrznego [w]
  • gr.: S51-01
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-05
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-15
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Rewizja finansowa [w]
  • gr.: S51-05
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-305
    E
    termin pierwszy

dr Jacek Maślankowski
  • Big Data w biznesie [lab]
  • gr.: S52-05
    Piątek 10.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Business Intelligence Systems [lab]
  • gr.: S42-20
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Business Outcomes of Big Data Analysis [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Wtorek 18.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

  • Data warehouses [lab]
  • gr.: S42-20
    Środa 26.01.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala B-21
    Z
    termin pierwszy

  • Data warehouses [w]
  • gr.: S42-20
    Środa 26.01.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-21
    Z
    termin pierwszy

  • Fundamentals of Business Informatics [w]
  • gr.: S42-20
    Wtorek 18.01.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-21
    Z
    termin pierwszy

  • Hurtownie danych [lab]
  • gr.: S42-05
    Środa 19.01.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Hurtownie danych [w]
  • gr.: S42-05
    Środa 02.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-33
    E
    termin pierwszy

    gr.: S42-11
    Środa 02.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-33
    E
    termin pierwszy

  • Open Source Applications in Business [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Czwartek 02.06.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala
    Z
    termin pierwszy

  • Systemy Business Intelligence [lab]
  • gr.: S52-05
    Piątek 28.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-1
    Z
    termin pierwszy

dr Monika Mazurowska

Monika Mechlińska-Pauli

prof. uczelni, dr hab. Kamila Migdał-Najman
  • Analiza rynku [ćw]
  • gr.: S52-01
    Wtorek 18.01.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-11
    Wtorek 18.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza wielowymiarowa [lab]
  • gr.: S42-11
    Środa 19.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza wielowymiarowa [w]
  • gr.: S42-01
    Wtorek 01.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S42-11
    Wtorek 01.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S42-01
    Wtorek 01.03.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala 230
    E
    termin drugi

    gr.: S42-11
    Wtorek 01.03.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala 230
    E
    termin drugi

  • Analiza wielowymiarowa cech jakościowych [ćw]
  • gr.: S52-01
    Poniedziałek 06.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S42-11
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza wielowymiarowa cech jakościowych [w]
  • gr.: S42-11
    Środa 15.06.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala 230
    E
    termin pierwszy

    gr.: S52-01
    Środa 15.06.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala 230
    E
    termin pierwszy

prof. dr hab. Paweł Miłobędzki
  • Ekonometria [w]
  • gr.: S53-01
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-06
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

dr Ewelina Nawrocka
  • Wycena nieruchomości [ćw]
  • gr.: S43-01
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

dr Paulina Nogal

dr Sabina Nowak
  • Analiza rynków finansowych I [ćw]
  • gr.: S42-01
    Środa 08.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

  • Ekonometria dynamiczna [w]
  • gr.: S42-01
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S42-11
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S42-01
    Poniedziałek 28.02.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: S42-11
    Poniedziałek 28.02.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala online
    E
    termin drugi

  • Modelowanie procesów i wspomaganie decyzji finansowych [ćw]
  • gr.: S51-21
    Środa 15.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

dr Marek Ossowski

prof. dr hab. Elżbieta Ostrowska
  • Portfel inwestycyjny [w]
  • gr.: S41-01
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-306
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-306
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-306
    E
    termin pierwszy

dr Marta Penczar
  • Nowoczesna bankowość i polityka pieniężna [w]
  • gr.: S41-01
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

mgr Grzegorz Piotrowski
  • Metody wspomagania decyzji biznesowych [ćw]
  • gr.: S43-05
    Wtorek 18.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Wtorek 18.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Wtorek 25.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-3
    Z
    termin drugi

    gr.: S43-05
    Środa 26.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-238
    Z
    termin drugi

    gr.: S43-06
    Środa 26.01.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-05
    Poniedziałek 07.02.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-238
    Z
    termin trzeci

    gr.: S43-06
    Poniedziałek 07.02.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-238
    Z
    termin drugi

    gr.: S43-31
    Poniedziałek 07.02.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-238
    Z
    termin trzeci

dr Piotr Pisarewicz
  • Cyber war, cyber crime - new challenges for the global finance security [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Czwartek 27.01.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

  • Frauds, crimes and misseling - the dark side of the international financial market [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Czwartek 27.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

  • How to survive the COVID financial crisis using modern investment, banking and insurance products [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Środa 19.01.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

  • Investment, corporate, retail and private banking principles [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Czwartek 27.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

  • Living without wories and fear during a pandemic (?) The bright side of modern life and non-life insurance products [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Środa 19.01.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

mgr Teresa Plenikowska-Ślusarz

dr Renata Płoska
  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: S43-31
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

  • Etyka w biznesie [w]
  • gr.: S51-01
    Piątek 03.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-05
    Piątek 03.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-15
    Piątek 03.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-21
    Piątek 03.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-01
    Piątek 03.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-05
    Piątek 03.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-11
    Piątek 03.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

  • Etyka w zarządzaniu [w]
  • gr.: S53-01
    Środa 01.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Środa 01.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Środa 01.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-06
    Środa 01.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Środa 01.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Środa 01.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

dr Agnieszka Pobłocka
  • Reasekuracja i koasekuracja [ćw]
  • gr.: S54-01
    Środa 19.01.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S54-01
    Czwartek 10.02.2022
    godz.: 10.30-12.15
    sala A-239
    Z
    termin drugi

  • Reasekuracja i koasekuracja [w]
  • gr.: S54-01
    Środa 19.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: S54-01
    Czwartek 10.02.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala A-239
    E
    termin drugi

  • Tworzenie produktu ubezpieczeniowego [ćw, II poł. sem]
  • gr.: S54-01
    Środa 02.02.2022
    godz.: 10.30-12.15
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

  • Tworzenie produktu ubezpieczeniowego [w, II poł.sem]
  • gr.: S54-01
    Środa 02.02.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala A-239
    E
    termin pierwszy

mgr Piotr Porzuczek
  • Technologia Cloud Computing [lab]
  • gr.: S52-05
    Środa 15.06.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

dr Andrzej Poszewiecki
  • Makroekonomia [w]
  • gr.: S43-01
    Czwartek 03.02.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-05
    Czwartek 03.02.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Czwartek 03.02.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-15
    Czwartek 03.02.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-16
    Czwartek 03.02.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Czwartek 03.02.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Joanna Próchniak
  • Entrepreneurship [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Piątek 28.01.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

mgr Katarzyna Raca

mgr Dawid Rogoziński

dr Małgorzata Rymarzak
  • ARGUS Enterprise [lab]
  • gr.: S53-01
    Środa 01.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

dr hab. Joanna Sadkowska
  • Project Management in Practice-workshop [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: WDW
    Wtorek 08.02.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: WDW
    Wtorek 15.02.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala online
    Z
    termin trzeci

dr Małgorzata Siemionek-Ruskań
  • International Financial Markets and Institutions [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Środa 15.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

  • Modern behavioral finance [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Środa 15.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

  • Modern behavioral finance [w. wdw]
  • gr.: WDW
    Czwartek 20.01.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

  • Współczesne finanse publiczne [w]
  • gr.: S41-01
    Wtorek 01.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Wtorek 01.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Wtorek 01.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

mgr Marta Sikorska

dr Grzegorz Sikorski
  • Kodeks spółek handlowych [w]
  • gr.: S41-21
    Czwartek 10.02.2022
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-21
    Czwartek 24.02.2022
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-307
    E
    termin drugi

dr Sylwia Silska-Gembka
  • Standardy sprawozdawczości finansowej [ćw]
  • gr.: S41-15
    Czwartek 16.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

  • Standardy sprawozdawczości finansowej [w]
  • gr.: S41-01
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

dr Ewa Spigarska
  • Konsolidacja sprawozdań finansowych [w]
  • gr.: S51-21
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 09.45-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

  • Rachunkowość jednostek w szczególnych sytuacjach [ćw]
  • gr.: S41-15
    Poniedziałek 17.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

  • Finanse i rachunkowość zakładu ubezpieczeń [w]
  • gr.: S54-01
    Wtorek 08.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

  • Rachunkowość finansowa II [w]
  • gr.: S41-01
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-01
    Czwartek 10.02.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: S41-05
    Czwartek 10.02.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: S41-15
    Czwartek 10.02.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: S41-01
    Piątek 11.02.2022
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    E
    termin trzeci

    gr.: S41-05
    Piątek 11.02.2022
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    E
    termin trzeci

    gr.: S41-15
    Piątek 11.02.2022
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    E
    termin trzeci

dr Jędrzej Strumiłło
  • Koncepcje zarządzania [w]
  • gr.: S41-01
    Piątek 11.02.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Piątek 11.02.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Piątek 11.02.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-21
    Piątek 11.02.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S42-01
    Piątek 11.02.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S42-11
    Piątek 11.02.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Projektowanie organizacji [w]
  • gr.: S43-15
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-16
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

dr Sebastian Susmarski

prof. uczelni, dr hab. Arleta Szadziewska
  • Rachunkowość zarządcza [w]
  • gr.: S43-01
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 09.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-05
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 09.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 09.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-15
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 09.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-16
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 09.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 09.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Rachunek kosztów II [w]
  • gr.: S41-01
    Wtorek 08.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Wtorek 08.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Wtorek 08.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-01
    Poniedziałek 28.02.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    gr.: S41-05
    Poniedziałek 28.02.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    gr.: S41-15
    Poniedziałek 28.02.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

dr Krzysztof Szczepaniak
  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: S53-01
    Środa 26.01.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala 125
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Środa 26.01.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala 125
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala 125
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-02
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala 125
    Z
    termin drugi

  • Evaluation of Investment Project [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Piątek 28.01.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

  • Inwestycje w innowacje [w]
  • gr.: S42-05
    Środa 26.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie inwestycjami przedsiębiorstw [w]
  • gr.: S43-01
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-05
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-15
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-16
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

dr Adam Szczęch

prof. dr hab. Agnieszka Szpitter
  • Techniki mierzenia procesów pracy [ćw]
  • gr.: S53-11
    Wtorek 25.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-409
    Z
    termin pierwszy

  • Techniki mierzenia procesów pracy [w]
  • gr.: S53-11
    Wtorek 25.01.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-409
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie projektami i programami [w]
  • gr.: S53-11
    Wtorek 01.02.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala A-409
    E
    termin pierwszy

dr Dawid Szramowski
  • Analiza instytucji kredytowych [w]
  • gr.: S41-05
    Środa 02.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Środa 16.02.2022
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-213
    Z
    termin drugi

  • Ocena standingu przedsiębiorstwa [w]
  • gr.: S51-01
    Czwartek 03.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-05
    Czwartek 03.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-15
    Czwartek 03.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-01
    Czwartek 03.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-11
    Czwartek 03.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Czwartek 10.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Czwartek 10.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Czwartek 10.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-06
    Czwartek 10.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Czwartek 10.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Czwartek 10.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-01
    Piątek 18.02.2022
    godz.: 19.30-20.15
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: S51-05
    Piątek 18.02.2022
    godz.: 19.30-20.15
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: S51-15
    Piątek 18.02.2022
    godz.: 19.30-20.15
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: S52-01
    Piątek 18.02.2022
    godz.: 19.30-20.15
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: S52-11
    Piątek 18.02.2022
    godz.: 19.30-20.15
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-01
    Piątek 18.02.2022
    godz.: 19.30-20.15
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-02
    Piątek 18.02.2022
    godz.: 19.30-20.15
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-05
    Piątek 18.02.2022
    godz.: 19.30-20.15
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-06
    Piątek 18.02.2022
    godz.: 19.30-20.15
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-11
    Piątek 18.02.2022
    godz.: 19.30-20.15
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-31
    Piątek 18.02.2022
    godz.: 19.30-20.15
    sala online
    Z
    termin drugi

dr Małgorzata Szymańska-Brałkowska
  • Koncepcje i metody zarządzania jakością [lab gr.A]
  • gr.: S53-02
    Poniedziałek 07.02.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-06
    Poniedziałek 07.02.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Koncepcje i metody zarządzania jakością [lab gr.B]
  • gr.: S53-01
    Poniedziałek 07.02.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Poniedziałek 07.02.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Poniedziałek 07.02.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Poniedziałek 07.02.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

mgr Izabela Śliwińska

prof. uczelni, dr hab. Dariusz Trojanowski

prof. uczelni, dr hab. Piotr Walentynowicz
  • Koncepcje zarządzania [w]
  • gr.: S43-01
    Wtorek 01.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-05
    Wtorek 01.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Wtorek 01.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-15
    Wtorek 01.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-16
    Wtorek 01.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Wtorek 01.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Lean Management - zarządzanie wyszczuplające [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Poniedziałek 17.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

Marta Wass
  • Law, Finance and Insurance [ćw]
  • gr.: S54-01
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 09.45-15.00
    sala C-3
    E
    termin pierwszy

dr Katarzyna Welzant

dr Dariusz Wieczorek
  • Restrukturyzacja finansowa [w]
  • gr.: S51-05
    Środa 09.02.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

dr Beata Wierzbicka

prof. dr hab. Małgorzata Wiśniewska

mgr Martyna Włodarczyk

prof. uczelni, dr hab. Anna Wojewnik-Filipkowska
  • Investment in City Development [w, wdw IIpoł.se]
  • gr.: WDW
    Wtorek 08.02.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: WDW
    Piątek 25.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Inwestycje infrastrukturalne - studia przypadków [w]
  • gr.: S43-01
    Wtorek 08.02.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Wtorek 08.02.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Wtorek 08.02.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-01
    Wtorek 01.03.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-306
    E
    termin drugi

    gr.: S53-01
    Wtorek 01.03.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-306
    E
    termin drugi

    gr.: S53-02
    Wtorek 01.03.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-306
    E
    termin drugi

prof. dr hab. Elżbieta Wojnicka-Sycz

dr Beata Zackiewicz-Brunke
  • Rachunkowość zarządcza [w]
  • gr.: S41-01
    Środa 22.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Środa 22.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Środa 22.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

  • Rachunek kosztów [ćw]
  • gr.: S41-21
    Środa 02.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunek kosztów [w]
  • gr.: S41-21
    Środa 09.02.2022
    godz.: 09.45-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-21
    Poniedziałek 28.02.2022
    godz.: 15.15-18.30
    sala C-9
    E
    termin drugi

  • Rachunek kosztów II [ćw]
  • gr.: S41-15
    Środa 02.02.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Piątek 25.02.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala C-9
    Z
    termin drugi

dr Kaja Zaleska-Korziuk

prof. uczelni, dr hab. Anna Zamojska
  • Elementy matematyki finansowej [ćw]
  • gr.: S44-01
    Środa 15.06.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

  • Elementy matematyki finansowej [w]
  • gr.: S44-01
    Środa 22.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala A-119
    E
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Jacek Zaucha

dr Aleksandra Żurawik