Strona główna » Studia
Studia
Egzaminy i zaliczenia

prof. uczelni, dr hab. Paweł Antonowicz

dr Dorota Banaszkiewicz

dr Adam Barembruch
  • Doradztwo finansowe [w]
  • gr.: N51-01
    Wtorek 01.02.2022
    godz.: 18.45-20.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-01
    Piątek 04.03.2022
    godz.: 20.15-21.00
    sala online
    E
    termin drugi

  • Techniki sprzedaży [wdw]
  • gr.: N54-01
    Niedziela 19.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

  • Techniki sprzedaży dla pośredników finansowych [ćw]
  • gr.: N51-01
    Sobota 29.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Robert Bęben

dr Kamila Bielawska

mgr Małgorzata Broniewska

dr Dorota Buchnowska
  • Informatyka ekonomiczna [ćw]
  • gr.: N42-05
    Niedziela 16.01.2022
    godz.: 13.30-16.00
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N42-05
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

  • Systemy IT w małych przedsiębiorstwach [lab]
  • gr.: N42-05
    Niedziela 16.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

dr Grzegorz Bucior
  • Podatki: VAT i dochodowy [w]
  • gr.: N41-15
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Rachunkowość jednostek sektora finansów publicznych [ćw]
  • gr.: N51-26
    Sobota 15.01.2022
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-25
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość jednostek sektora finansów publicznych [w]
  • gr.: N51-25
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-26
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-25
    Sobota 26.02.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N51-26
    Sobota 26.02.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala online
    E
    termin drugi

  • Wstęp do prawa podatkowego i podatki pośrednie [w]
  • gr.: N41-25
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-23
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-23
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-25
    Sobota 26.02.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N41-26
    Sobota 26.02.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala online
    E
    termin drugi

dr Mariusz Chmielewski
  • Pochodne instrumenty finansowe [w]
  • gr.: N53-31
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala 227
    E
    termin pierwszy

mgr Ewa Chrostowska

dr inż. Marta Chylińska
  • Ekonometria dynamiczna [ćw]
  • gr.: N42-11
    Niedziela 16.01.2022
    godz.: 08.45-11.15
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N42-12
    Niedziela 16.01.2022
    godz.: 11.30-14.15
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N42-11
    Niedziela 23.01.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-119
    Z
    termin drugi

    gr.: N42-12
    Niedziela 23.01.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-119
    Z
    termin drugi

    gr.: N42-11
    Sobota 26.02.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala A-119
    Z
    termin trzeci

    gr.: N42-12
    Sobota 26.02.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala A-119
    Z
    termin trzeci

  • Metody wspomagania decyzji biznesowych [ćw]
  • gr.: N43-01
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-01
    Sobota 26.02.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala A-119
    Z
    termin drugi

prof. uczelni, dr hab. Dorota Ciołek
  • Badania operacyjne [w]
  • gr.: N42-05
    Sobota 29.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

dr Marzenna Czerwińska
  • Przedsiębiorczość [ćw]
  • gr.: N43-31
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

  • Przedsiębiorczość [w]
  • gr.: N43-31
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie projektami UE [ćw]
  • gr.: N53-31
    Sobota 29.01.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala 221
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Halina Czubasiewicz
  • Zarządzanie kapitałem ludzkim [w]
  • gr.: N43-15
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Emilia Dobrowolska
  • Zarządzanie strategiczne [w]
  • gr.: N51-01
    Niedziela 09.01.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-05
    Niedziela 09.01.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Niedziela 09.01.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Niedziela 09.01.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N52-11
    Niedziela 09.01.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N52-12
    Niedziela 09.01.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-01
    Sobota 22.01.2022
    godz.: 14.15-15.00
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N51-05
    Sobota 22.01.2022
    godz.: 14.15-15.00
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N51-15
    Sobota 22.01.2022
    godz.: 14.15-15.00
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N51-16
    Sobota 22.01.2022
    godz.: 14.15-15.00
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N52-11
    Sobota 22.01.2022
    godz.: 14.15-15.00
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N52-12
    Sobota 22.01.2022
    godz.: 14.15-15.00
    sala online
    E
    termin drugi

  • Sieci międzyorganizacyjne w zarządzaniu [w]
  • gr.: N53-11
    Sobota 04.06.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

mgr Grzegorz Dobrowolski

dr Tomasz Dryl
  • Marketing II [w]
  • gr.: N43-01
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-05
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-15
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-31
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-01
    Niedziela 06.03.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-3
    E
    termin drugi

    gr.: N43-05
    Niedziela 06.03.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-3
    E
    termin drugi

    gr.: N43-15
    Niedziela 06.03.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-3
    E
    termin drugi

    gr.: N43-31
    Niedziela 06.03.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-3
    E
    termin drugi

  • Zintegrowana komunikacja marketingowa [ćw]
  • gr.: N43-05
    Niedziela 30.01.2022
    godz.: 10.30-13.00
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

  • Zintegrowana komunikacja marketingowa [w]
  • gr.: N43-05
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-05
    Niedziela 06.03.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-3
    Z
    termin pierwszy

dr Wioleta Dryl

dr hab. Anna Dziadkiewicz
  • Design w marketingu [ćw]
  • gr.: N43-05
    Niedziela 22.05.2022
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

  • Negocjacje/Komunikacja interpersonalna [w]
  • gr.: N53-01
    Niedziela 08.05.2022
    godz.: 08.45-11.15
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-05
    Niedziela 08.05.2022
    godz.: 08.45-11.15
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-11
    Niedziela 08.05.2022
    godz.: 08.45-11.15
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-31
    Niedziela 08.05.2022
    godz.: 08.45-11.15
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

dr Andrzej Dżuryk
  • Zarządzanie ryzykiem [w]
  • gr.: N51-01
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-05
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-01
    Sobota 10.09.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin drugi

    gr.: N51-05
    Sobota 10.09.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin drugi

    gr.: N51-15
    Sobota 10.09.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin drugi

    gr.: N51-16
    Sobota 10.09.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin drugi

dr Bartłomiej Gabriel
  • Relacje inwestorskie [w]
  • gr.: N51-05
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

dr Paweł Galiński

dr Anna Gierusz
  • Statystyczna analiza decyzji [lab]
  • gr.: N42-11
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N42-12
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N42-11
    Sobota 12.02.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-2
    Z
    termin drugi

    gr.: N42-12
    Sobota 12.02.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-2
    Z
    termin drugi

dr Maciej Gierusz

dr Juliusz Giżyński

prof. uczelni, dr hab. Wiesław Golnau
  • Strategiczny controlling personalny [w]
  • gr.: N43-15
    Niedziela 03.04.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

dr Magdalena Gostkowska-Drzewicka

prof. dr hab. Piotr Grajewski
  • Zarządzanie procesami [w]
  • gr.: N53-01
    Sobota 12.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-05
    Sobota 12.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-11
    Sobota 12.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-31
    Sobota 12.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-01
    Sobota 12.03.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala 315
    E
    termin drugi

    gr.: N53-05
    Sobota 12.03.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala 315
    E
    termin drugi

    gr.: N53-11
    Sobota 12.03.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala 315
    E
    termin drugi

    gr.: N53-31
    Sobota 12.03.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala 315
    E
    termin drugi

dr Maciej Hyży
  • Rewizja sprawozdań finansowych [ćw]
  • gr.: N51-26
    Sobota 18.06.2022
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

  • Standardy sprawozdawczości finansowej [ćw]
  • gr.: N41-25
    Niedziela 30.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-01
    Sobota 04.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Sobota 04.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Beata Jackowska

mgr Tomasz Jastrzębski
  • Metody wspomagania decyzji biznesowych [ćw]
  • gr.: N43-31
    Sobota 29.01.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-31
    Sobota 12.02.2022
    godz.: 14.15-16.00
    sala online
    Z
    termin drugi

dr inż. Przemysław Jatkiewicz
  • Analiza ryzyka w bezpieczeństwie informacji [lab]
  • gr.: N42-05
    Sobota 21.05.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

prof. dr hab. Magdalena Jerzemowska
  • Nadzór korporacyjny [w]
  • gr.: N41-01
    Sobota 18.06.2022
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Sobota 18.06.2022
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Sobota 18.06.2022
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 18.06.2022
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

dr Tomasz Jurkiewicz
  • Statystyczne badania rynkowe [w]
  • gr.: N51-01
    Niedziela 13.02.2022
    godz.: 15.15-20.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-05
    Niedziela 13.02.2022
    godz.: 15.15-20.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Niedziela 13.02.2022
    godz.: 15.15-20.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Niedziela 13.02.2022
    godz.: 15.15-20.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N52-11
    Niedziela 13.02.2022
    godz.: 15.15-20.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N52-12
    Niedziela 13.02.2022
    godz.: 15.15-20.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-01
    Niedziela 13.02.2022
    godz.: 15.15-20.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-05
    Niedziela 13.02.2022
    godz.: 15.15-20.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-11
    Niedziela 13.02.2022
    godz.: 15.15-20.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-31
    Niedziela 13.02.2022
    godz.: 15.15-20.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-01
    Piątek 25.02.2022
    godz.: 16.00-20.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N51-05
    Piątek 25.02.2022
    godz.: 16.00-20.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N51-15
    Piątek 25.02.2022
    godz.: 16.00-20.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N51-16
    Piątek 25.02.2022
    godz.: 16.00-20.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N52-11
    Piątek 25.02.2022
    godz.: 16.00-20.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N52-12
    Piątek 25.02.2022
    godz.: 16.00-20.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N53-01
    Piątek 25.02.2022
    godz.: 16.00-20.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N53-05
    Piątek 25.02.2022
    godz.: 16.00-20.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N53-11
    Piątek 25.02.2022
    godz.: 16.00-20.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N53-31
    Piątek 25.02.2022
    godz.: 16.00-20.15
    sala online
    E
    termin drugi

dr Patryk Kaczmarek

dr Anna Kamińska-Stańczak

prof. uczelni, dr hab. Tomasz Kawka

dr Tomasz Kąkol

prof. uczelni, dr hab. Angelika Kędzierska-Szczepaniak

dr Urszula Kęprowska

dr Katarzyna Koleśnik
  • Rewizja sprawozdań finansowych [w]
  • gr.: N51-25
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 09.45-12.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-26
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 09.45-12.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

dr Olga Komorowska
  • Statystyczne badania rynkowe [ćw]
  • gr.: N52-11
    Sobota 15.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N52-12
    Sobota 15.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Julia Koralun-Bereźnicka
  • Finanse przedsiębiorstw II [w]
  • gr.: N41-01
    Sobota 18.12.2021
    godz.: 16.00-17.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Sobota 18.12.2021
    godz.: 16.00-17.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Sobota 18.12.2021
    godz.: 16.00-17.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 18.12.2021
    godz.: 16.00-17.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-25
    Sobota 18.12.2021
    godz.: 16.00-17.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Sobota 18.12.2021
    godz.: 16.00-17.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr inż. Aleksandra Koszarek-Cyra
  • Wprowadzenie do gospodarki przestrzennej [w]
  • gr.: N43-01
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

mgr Beata Kotowska

dr Cyryl Kotyla
  • Podatki bezpośrednie, prawo lokalne, prawo celne [w]
  • gr.: N41-25
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 08.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 08.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Rachunkowość podatkowa [w]
  • gr.: N41-15
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 08.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 08.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

dr Krzysztof Kowalke
  • Inwestycje finansowe [w]
  • gr.: N43-01
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-01
    Sobota 26.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

  • Inwestycje w instrumenty pochodne [w]
  • gr.: N53-01
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-01
    Sobota 26.02.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

    gr.: N43-01
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

  • Wycena przedsiębiorstw [lab]
  • gr.: N43-01
    Niedziela 22.05.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

mgr Rafał Kowalski
  • Inwestycje finansowe [ćw]
  • gr.: N43-01
    Sobota 29.01.2022
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-01
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala online
    Z
    termin drugi

dr Arkadiusz Kozłowski
  • Metoda reprezentacyjna [w]
  • gr.: N42-11
    Niedziela 13.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-12
    Niedziela 13.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-11
    Sobota 26.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N42-12
    Sobota 26.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin drugi

dr Wojciech Kozłowski

mgr Rafał Kramer

mgr Zuzanna Kraus
  • Media reklamowe [ćw]
  • gr.: N43-05
    Sobota 21.05.2022
    godz.: 13.30-16.00
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

mgr Patrycja Krauze-Maślankowska

dr Krzysztof Krzywdziński
  • Zastosowania analizy ekonomicznej [ćw]
  • gr.: N51-05
    Niedziela 22.05.2022
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Michał Kuciapski

dr Sylwia Kuczamer-Kłopotowska

dr Sławomir Kujawa
  • Portfel inwestycyjny [ćw]
  • gr.: N41-15
    Sobota 21.05.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 21.05.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-01
    Niedziela 05.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Niedziela 05.06.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

dr Jarosław Kujawski
  • Budżetowanie [ćw]
  • gr.: N51-25
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-26
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-25
    Niedziela 06.03.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-26
    Niedziela 06.03.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Lenart
  • System SAP ERP [w]
  • gr.: N42-05
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Systemy informacyjne zarządzania [ćw]
  • gr.: N52-12
    Niedziela 22.05.2022
    godz.: 08.45-11.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N52-11
    Niedziela 05.06.2022
    godz.: 08.45-11.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Systemy informacyjne zarządzania [w]
  • gr.: N52-11
    Niedziela 22.05.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N52-12
    Niedziela 22.05.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

dr Błażej Lepczyński
  • Zarządzanie instytucjami kredytowymi [w]
  • gr.: N51-01
    Sobota 12.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-05
    Sobota 12.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Sobota 12.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Sobota 12.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-01
    Sobota 26.02.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-21
    E
    termin drugi

    gr.: N51-05
    Sobota 26.02.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-21
    E
    termin drugi

    gr.: N51-15
    Sobota 26.02.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-21
    E
    termin drugi

    gr.: N51-16
    Sobota 26.02.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-21
    E
    termin drugi

mgr Marzena Ławniczak
  • Analiza instytucji kredytowych [ćw]
  • gr.: N41-05
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Ewa Majerowska
  • Ekonometria [w]
  • gr.: N53-01
    Sobota 14.05.2022
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-05
    Sobota 14.05.2022
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-11
    Sobota 14.05.2022
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-31
    Sobota 14.05.2022
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

mgr Agata Majkowska

dr inż. Ewa Malinowska
  • Certyfikowany auditor zarządzania bezpieczeństwem pracy [grupa A lab]
  • gr.: N43-31
    Niedziela 22.05.2022
    godz.: 08.00-11.15
    sala A-409
    Z
    termin pierwszy

  • Certyfikowany auditor zarządzania bezpieczeństwem pracy [grupa B lab]
  • gr.: N43-31
    Niedziela 05.06.2022
    godz.: 08.00-11.15
    sala A-409
    Z
    termin pierwszy

  • Koncepcje i metody zarządzania jakością [lab]
  • gr.: N53-11
    Poniedziałek 07.02.2022
    godz.: 18.45-19.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-31
    Poniedziałek 07.02.2022
    godz.: 18.45-19.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Bartosz Marcinkowski

dr Marek Markowski

dr Olga Martyniuk
  • Rewizja sprawozdań finansowych [w]
  • gr.: N51-15
    Sobota 02.07.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-304
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Sobota 02.07.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-304
    E
    termin pierwszy

  • Podstawy audytu wewnętrznego [w]
  • gr.: N51-01
    Sobota 08.01.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-05
    Sobota 08.01.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Sobota 08.01.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Sobota 08.01.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-01
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N51-15
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N51-16
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin drugi

  • Rewizja finansowa [w]
  • gr.: N51-05
    Sobota 02.07.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-304
    E
    termin pierwszy

dr Jacek Maślankowski
  • Hurtownie danych [lab]
  • gr.: N42-11
    Sobota 15.01.2022
    godz.: 11.30-15.00
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N42-12
    Sobota 15.01.2022
    godz.: 08.00-11.15
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N42-05
    Niedziela 16.01.2022
    godz.: 08.45-11.15
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Hurtownie danych [w]
  • gr.: N42-05
    Sobota 12.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-21
    E
    termin pierwszy

dr Monika Mazurowska
  • Standardy sprawozdawczości finansowej [ćw]
  • gr.: N41-26
    Sobota 12.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Sobota 26.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-306
    Z
    termin drugi

  • Rachunkowość jednostek w szczególnych sytuacjach [ćw]
  • gr.: N41-16
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 14.15-16.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 26.02.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

  • Rachunkowość jednostek w szczególnych sytuacjach [w]
  • gr.: N41-15
    Niedziela 13.02.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Niedziela 13.02.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Standardy sprawozdawczości finansowej [w]
  • gr.: N41-25
    Niedziela 13.02.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Niedziela 13.02.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

Monika Mechlińska-Pauli

prof. uczelni, dr hab. Kamila Migdał-Najman
  • Analiza rynku [ćw]
  • gr.: N52-11
    Sobota 15.01.2022
    godz.: 13.30-16.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N52-12
    Niedziela 16.01.2022
    godz.: 08.45-11.15
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza wielowymiarowa [lab]
  • gr.: N42-11
    Niedziela 30.01.2022
    godz.: 20.15-21.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N42-12
    Niedziela 30.01.2022
    godz.: 20.15-21.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza wielowymiarowa cech jakościowych [ćw]
  • gr.: N42-12
    Niedziela 08.05.2022
    godz.: 08.00-11.15
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N42-11
    Niedziela 22.05.2022
    godz.: 11.30-15.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza wielowymiarowa cech jakościowych [w]
  • gr.: N42-11
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala 230
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-12
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala 230
    E
    termin pierwszy

prof. dr hab. Paweł Miłobędzki

dr Ewelina Nawrocka

dr Paulina Nogal

dr Sabina Nowak
  • Ekonometria dynamiczna [w]
  • gr.: N42-11
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-12
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-11
    Niedziela 27.02.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N42-12
    Niedziela 27.02.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala online
    E
    termin drugi

dr Marek Ossowski
  • Rachunkowość zarządcza [w]
  • gr.: N41-25
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 08.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Rachunek kosztów II [w]
  • gr.: N41-01
    Sobota 12.02.2022
    godz.: 16.00-19.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Sobota 12.02.2022
    godz.: 16.00-19.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Sobota 12.02.2022
    godz.: 16.00-19.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 12.02.2022
    godz.: 16.00-19.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-01
    Niedziela 06.03.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala A-410
    E
    termin drugi

    gr.: N41-05
    Niedziela 06.03.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala A-410
    E
    termin drugi

    gr.: N41-15
    Niedziela 06.03.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala A-410
    E
    termin drugi

    gr.: N41-16
    Niedziela 06.03.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala A-410
    E
    termin drugi

prof. dr hab. Elżbieta Ostrowska

dr Marta Penczar
  • Nowoczesna bankowość i polityka pieniężna [w]
  • gr.: N41-01
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-25
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

mgr Grzegorz Piotrowski
  • Metody wspomagania decyzji biznesowych [ćw]
  • gr.: N43-05
    Sobota 29.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-05
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 10.30-12.15
    sala A-238
    Z
    termin drugi

    gr.: N43-05
    Sobota 12.02.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-238
    Z
    termin trzeci

dr Piotr Pisarewicz

mgr Teresa Plenikowska-Ślusarz

dr Renata Płoska
  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: N53-31
    Sobota 04.06.2022
    godz.: 13.30-16.00
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

  • Etyka w biznesie [w]
  • gr.: N51-01
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-05
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-25
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-26
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N52-11
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N52-12
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

  • Etyka w zarządzaniu [w]
  • gr.: N53-01
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-05
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-11
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-31
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

  • Etyka w zawodzie brokera ubezpieczeniowego [w]
  • gr.: N54-01
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

dr Agnieszka Pobłocka
  • Reasekuracja i koasekuracja [ćw]
  • gr.: N54-01
    Niedziela 30.01.2022
    godz.: 16.00-17.45
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N54-01
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala A-238
    Z
    termin drugi

  • Reasekuracja i koasekuracja [w]
  • gr.: N54-01
    Niedziela 30.01.2022
    godz.: 17.45-18.30
    sala A-239
    E
    termin pierwszy

    gr.: N54-01
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 14.15-15.00
    sala A-238
    E
    termin drugi

    gr.: N54-01
    Czwartek 03.03.2022
    godz.: 20.15-21.00
    sala online
    E
    termin trzeci

  • Tworzenie produktu ubezpieczeniowego [ćw]
  • gr.: N54-01
    Niedziela 30.01.2022
    godz.: 18.45-19.30
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N54-01
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala A-238
    Z
    termin drugi

  • Tworzenie produktu ubezpieczeniowego [w]
  • gr.: N54-01
    Niedziela 30.01.2022
    godz.: 19.30-20.15
    sala A-239
    E
    termin pierwszy

    gr.: N54-01
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala A-238
    E
    termin drugi

mgr Piotr Porzuczek
  • Cloud Computing - Obliczenia w chmurze [ćw]
  • gr.: N52-12
    Niedziela 19.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

dr Andrzej Poszewiecki

dr Joanna Próchniak
  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: N53-31
    Niedziela 16.01.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala 228
    Z
    termin pierwszy

  • Venture capital [ćw]
  • gr.: N43-31
    Niedziela 09.01.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

mgr Katarzyna Raca

mgr Dawid Rogoziński
  • Likwidacja szkód ubezpieczeniowych [w]
  • gr.: N54-01
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

dr Małgorzata Rymarzak

dr hab. Joanna Sadkowska
  • Techniki planowania projektów [w]
  • gr.: N43-31
    Sobota 04.06.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

dr Małgorzata Siemionek-Ruskań
  • Współczesne finanse publiczne [w]
  • gr.: N41-01
    Niedziela 13.02.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Niedziela 13.02.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Niedziela 13.02.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Niedziela 13.02.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-25
    Niedziela 13.02.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Niedziela 13.02.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

mgr Marta Sikorska
  • Standardy sprawozdawczości finansowej [ćw]
  • gr.: N41-16
    Sobota 04.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość zarządcza [ćw]
  • gr.: N43-31
    Sobota 04.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

dr Grzegorz Sikorski

dr Sylwia Silska-Gembka
  • Standardy sprawozdawczości finansowej [ćw]
  • gr.: N41-15
    Sobota 07.05.2022
    godz.: 08.00-11.15
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

  • Standardy sprawozdawczości finansowej [w]
  • gr.: N41-01
    Sobota 02.07.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Sobota 02.07.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Sobota 02.07.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 02.07.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

dr Ewa Spigarska
  • Rachunkowość jednostek w szczególnych sytuacjach [ćw]
  • gr.: N51-26
    Sobota 18.06.2022
    godz.: 08.00-11.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość jednostek w szczególnych sytuacjach [w]
  • gr.: N51-25
    Sobota 18.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-26
    Sobota 18.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

  • Finanse i rachunkowość zakładu ubezpieczeń [w]
  • gr.: N54-01
    Sobota 12.02.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Rachunkowość finansowa II [w]
  • gr.: N41-01
    Czwartek 10.02.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Czwartek 10.02.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Czwartek 10.02.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Czwartek 10.02.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-25
    Czwartek 10.02.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Czwartek 10.02.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-01
    Piątek 11.02.2022
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N41-05
    Piątek 11.02.2022
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N41-15
    Piątek 11.02.2022
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N41-16
    Piątek 11.02.2022
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N41-25
    Piątek 11.02.2022
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N41-26
    Piątek 11.02.2022
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    E
    termin drugi

dr Jędrzej Strumiłło

dr Sebastian Susmarski

prof. uczelni, dr hab. Arleta Szadziewska
  • Rachunek kosztów II [w]
  • gr.: N41-25
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-25
    Piątek 04.03.2022
    godz.: 17.45-19.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N41-26
    Piątek 04.03.2022
    godz.: 17.45-19.30
    sala online
    E
    termin drugi

  • Sprawozdawczość instytucji finansowych [w]
  • gr.: N51-25
    Sobota 12.02.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-26
    Sobota 12.02.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-25
    Piątek 04.03.2022
    godz.: 17.45-19.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N51-26
    Piątek 04.03.2022
    godz.: 17.45-19.30
    sala online
    E
    termin drugi

dr Krzysztof Szczepaniak
  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: N53-01
    Sobota 29.01.2022
    godz.: 10.30-12.15
    sala 125
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-01
    Sobota 04.06.2022
    godz.: 09.45-13.00
    sala 125
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-01
    Sobota 04.06.2022
    godz.: 13.30-17.45
    sala 125
    Z
    termin drugi

  • Zarządzanie inwestycjami przedsiębiorstw [w]
  • gr.: N43-01
    Sobota 21.05.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-05
    Sobota 21.05.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-15
    Sobota 21.05.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-31
    Sobota 21.05.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

dr Adam Szczęch
  • Makroekonomia [w]
  • gr.: N43-01
    Sobota 12.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-05
    Sobota 12.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-15
    Sobota 12.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-31
    Sobota 12.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

prof. dr hab. Agnieszka Szpitter
  • Techniki mierzenia procesów pracy [ćw]
  • gr.: N53-11
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala A-409
    Z
    termin pierwszy

  • Techniki mierzenia procesów pracy [w]
  • gr.: N53-11
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 10.30-12.15
    sala A-409
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie projektami i programami [w]
  • gr.: N53-11
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala A-409
    E
    termin pierwszy

dr Dawid Szramowski
  • Analiza instytucji kredytowych [w]
  • gr.: N41-05
    Sobota 12.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

  • Informatyczne wspomaganie sprawozdawczości finansowej [wdw]
  • gr.: N42-05
    Sobota 12.02.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

  • Ocena standingu przedsiębiorstwa [w]
  • gr.: N51-01
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-05
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N52-11
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N52-12
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-01
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-05
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-11
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-31
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-01
    Piątek 18.02.2022
    godz.: 19.30-20.15
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N51-05
    Piątek 18.02.2022
    godz.: 19.30-20.15
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N51-15
    Piątek 18.02.2022
    godz.: 19.30-20.15
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N51-16
    Piątek 18.02.2022
    godz.: 19.30-20.15
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N52-11
    Piątek 18.02.2022
    godz.: 19.30-20.15
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N52-12
    Piątek 18.02.2022
    godz.: 19.30-20.15
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N53-01
    Piątek 18.02.2022
    godz.: 19.30-20.15
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N53-05
    Piątek 18.02.2022
    godz.: 19.30-20.15
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N53-11
    Piątek 18.02.2022
    godz.: 19.30-20.15
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N53-31
    Piątek 18.02.2022
    godz.: 19.30-20.15
    sala online
    Z
    termin drugi

dr Małgorzata Szymańska-Brałkowska

mgr Izabela Śliwińska

prof. uczelni, dr hab. Dariusz Trojanowski

prof. uczelni, dr hab. Piotr Walentynowicz

Marta Wass

dr Katarzyna Welzant

dr Dariusz Wieczorek
  • Restrukturyzacja finansowa [ćw]
  • gr.: N51-05
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

dr Beata Wierzbicka

prof. dr hab. Małgorzata Wiśniewska

mgr Martyna Włodarczyk

prof. uczelni, dr hab. Anna Wojewnik-Filipkowska
  • Inwestycje infrastrukturalne - studia przypadków [w]
  • gr.: N43-01
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-01
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-01
    Niedziela 06.03.2022
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-23
    E
    termin drugi

    gr.: N53-01
    Niedziela 06.03.2022
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-23
    E
    termin drugi

prof. dr hab. Elżbieta Wojnicka-Sycz
  • Koncepcje zarządzania [w]
  • gr.: N43-01
    Niedziela 19.12.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-05
    Niedziela 19.12.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-15
    Niedziela 19.12.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-31
    Niedziela 19.12.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-01
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-25
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N42-11
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N42-12
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-01
    Poniedziałek 21.02.2022
    godz.: 18.45-19.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-05
    Poniedziałek 21.02.2022
    godz.: 18.45-19.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-15
    Poniedziałek 21.02.2022
    godz.: 18.45-19.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-16
    Poniedziałek 21.02.2022
    godz.: 18.45-19.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-25
    Poniedziałek 21.02.2022
    godz.: 18.45-19.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-26
    Poniedziałek 21.02.2022
    godz.: 18.45-19.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N42-11
    Poniedziałek 21.02.2022
    godz.: 18.45-19.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N42-12
    Poniedziałek 21.02.2022
    godz.: 18.45-19.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N43-01
    Poniedziałek 21.02.2022
    godz.: 18.45-19.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-05
    Poniedziałek 21.02.2022
    godz.: 18.45-19.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-15
    Poniedziałek 21.02.2022
    godz.: 18.45-19.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-31
    Poniedziałek 21.02.2022
    godz.: 18.45-19.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

dr Beata Zackiewicz-Brunke
  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: N41-25
    Sobota 04.06.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala 204
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-25
    Sobota 04.06.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala 204
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-26
    Sobota 04.06.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala 204
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość zarządcza [ćw]
  • gr.: N43-15
    Niedziela 03.07.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość zarządcza [w]
  • gr.: N41-01
    Niedziela 03.07.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Niedziela 03.07.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Niedziela 03.07.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Niedziela 03.07.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-01
    Niedziela 03.07.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-05
    Niedziela 03.07.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-15
    Niedziela 03.07.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-31
    Niedziela 03.07.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

  • Rachunek kosztów II [ćw]
  • gr.: N41-16
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Sobota 12.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Sobota 12.02.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Niedziela 27.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-26
    Niedziela 27.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    Z
    termin drugi

dr Kaja Zaleska-Korziuk

prof. uczelni, dr hab. Anna Zamojska

prof. uczelni, dr hab. Jacek Zaucha

dr Aleksandra Żurawik