Strona główna » Wydział
Pracownicy
Pracownicy

dr Marta Penczar

Konsultacje

Wszystkie konsultacje w okresie 21.07.2022 - 11.09.2022 zostają odwołane - urlop.

W dniu:
06.07.2022
godz. 09.00-10.00
pok. 211
W dniu:
12.07.2022
godz. 09.00-10.00
pok. 211

Prowadzone przedmioty

  • Stacjonarne studia I stopnia
    • Bankowość
    • Zarządzanie wartością przedsiębiorstwa
  • Niestacjonarne studia I stopnia
    • Bankowość
    • Bankowość korporacyjna
  • Stacjonarne studia II stopnia
    • Bankowość uniwersalna i inwestycyjna

Prowadzone seminaria

Seminarium licencjackie

Kierunek: Finanse i rachunkowość
Specjalność: Bankowość i doradztwo finansowe

Zakres programowy:

  1. Krótka charakterystyka tematyki seminarium:
    Tematyka prac licencjackich może obejmować zagadnienia związane z bankowością detaliczną (rynek depozytowy, kredytowy (konsumpcyjny i mieszkaniowy), rozliczenia pieniężne), rozwojem polskiego rynku finansowego, integracją rynków finansowych w Unii Europejskiej a także rynkami, np.
  2. Tematyka seminarium:
  • Bankowość detaliczna:
  • działalność kredytowa banków, ocena zdolności kredytowej
  • rynek kredytów konsumpcyjnych
  • obrót gotówkowy i bezgotówkowy
  • kanały dystrybucji usług bankowych
  • Integracja rynku bankowego w Unii Europejskiej
  • Rozwój rynku finansowego w Polsce
  1. Przykładowe tematy prac:
  • Analiza i ocena perspektyw rozwoju rynku consumer finance w Polsce
  • Analiza czynników determinujących ocenę zdolności kredytowej klienta detalicznego
  • Upadłość konsumencka w Polsce
  • Analiza i ocena perspektyw rozwoju płatności bezgotówkowych w Polsce
  • Kierunki integracji rynku bankowości detalicznej w Unii Europejskiej
  • Ochrona konsumenta na rynku bankowym
  • Konkurencyjność polskiego sektora bankowego na tle innych sektorów bankowych w UE
  • Dystans rozwojowy polskiego sektora bankowego na tle innych sektorów bankowych w UE

Egzaminy i zaliczenia

  • Bankowość [ćw]
  • grupa: S22-41
    Piątek 10.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

  • Bankowość [w]
  • grupa: S12-31
    Poniedziałek 13.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    grupa: S12-32
    Poniedziałek 13.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    grupa: N12-31
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    grupa: N12-32
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    grupa: N13-01
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    grupa: N13-02
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    grupa: N13-03
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    grupa: N13-04
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    grupa: N13-05
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Bankowość korporacyjna [w]
  • grupa: N31-21
    Sobota 28.05.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

  • Bankowość uniwersalna i inwestycyjna [w]
  • grupa: S41-01
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    grupa: S41-01
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-213
    E
    termin drugi

  • Ochrona konsumenta na rynku usług finansowych [w, WDW]
  • grupa: WDW
    Poniedziałek 06.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie wartością przedsiębiorstwa [w]
  • grupa: S21-31
    Środa 22.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    grupa: S21-51
    Środa 22.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    grupa: S21-52
    Środa 22.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    grupa: S22-41
    Środa 22.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    grupa: S23-11
    Środa 22.06.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    grupa: S23-21
    Środa 22.06.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    grupa: S23-25
    Środa 22.06.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    grupa: S23-51
    Środa 22.06.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

Publikacje